וכך החול אוזל שוב בשעון (ל״ג 21.3.2010)

נכתב בתאריך 23 במרץ 2010 מאת יניב

קצת על סגירת בילעין למפגינים מן החוץ (ובעיקר רקע בעניין הזה), התעללות בגופות בברזילי, אזכור של מחאת המוזיקאים המוצלחת־לשם־שינוי נגד תקנות ארדן. לא בשר ולא דגים, כפי שנוהגין לומר. אפשר להאזין שם וגם כאן:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

מוזיקה:

 1. פרק ראשון מתוך קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת בדי מינור מאת י"ס בך, בביצוע גלן גולד ותזמורת קולומביה בניצוח ליאונרד ברנשטיין
 2. פרק ראשון מתוך קונצ'רטו לשני כינורות ולתזמורת בדי מינור מאת י"ס בך, בביצוע יצחק פרלמן, פנחס צוקרמן והתזמורת הקאמרית האנגלית בניצוח דניאל ברנבוים
 3. הדג נחש – אני מאמין
 4. פורטיסחרוף – תחת אש
 5. רוקפור – מכונת הזמן (המאה ה־21)
 6. דני סנדרסון – נלמד לחיות
 7. רמי פורטיס – כוכב הקופים
 8. חם ומחמם בום – הן עלה בוקר

ועוד קישורים מענייננו:

הערך "פיל אוסטרלי", כפי ששומר על־ידי כמה אנשים עם חוש הומור (קרי: לא ויקיפדים), הכרעת בג"ץ המאשימה את הממשלה וצה"ל בבזיונו בעניין גדר ההפרדה בבילעין.

נכתבו 3 תגובות לפוסט “וכך החול אוזל שוב בשעון (ל״ג 21.3.2010)”

 1. תמר:

  אם סבא שלי היה שומע שלא רק שאני מסתובבת עם סלובקים, אלא שאני מסתובבת עם סלובקים שמשמיעים את הדג נחש ישר אחרי יוהן סבסטיאן באך, הוא היה מנשל אותי מהירושה.

 2. יניב:

  אני לא מבין. הרי מרגע שאמרת "סלובקים", כבר אין לו שום ציפיות. לא?

 3. תמר:

  אה, זה מאוד פשוט: אם מרגע שאמרתי "סלובקים" יש לו אפס ציפיות, הרי שכאשר אמרתי "סלובקים שמשמיעים את הדג נחש ישר אחרי יוהן סבסטיאן באך" יש לו מינוס אחת וחצי ציפיות, וכאשר אמרתי "סלובקים שמשמיעים את הדג נחש ישר אחרי יוהן סבסטיאן באך וסבורים שבחור סיני יכול לנצח בהצלחה על תזמורת שמנגנת יצירה של דבוז'אק" יש לו שורש של מינוס שבע ציפיות.

הוספת תגובה משלך